A grafikon jelenleg vegyes képet mutat, ezért indokolt a türelem, hacsak nem jelenik meg jobb belépő.
A jelenlegi Nyugodt oldalazás rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Sávkereskedés / átlaghoz való visszatérés. A piac kiegyensúlyozott és viszonylag nyugodt, ami inkább az átlaghoz való visszatérési viselkedést és a sávkereskedést jutalmazza, mint a kitörések hajszolását.
LinqAI támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.006389 - €0.006909 | |
| Támasz 2 | €0.005581 - €0.006010 | |
| Támasz 3 | €0.004979 - €0.005309 | |
| Támasz 4 | €0.002418 - €0.004309 | |
| Ellenállás 1 | €0.007449 - €0.007713 | |
| Ellenállás 2 | €0.008304 - €0.008733 | |
| Ellenállás 3 | €0.01018 - €0.01061 | |
| Ellenállás 4 | €0.01122 - €0.01148 |
LNQ áttöri az ellenállási zónát €0.007449 - €0.007713 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.008304 - €0.008733 felé terelné.
LNQ elveszíti a támaszzónát €0.006389 - €0.006909 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.005581 - €0.006010 felé.
LNQ továbbra is €0.006909 és €0.007449 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.01061 | Bearish | LNQ az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.005274 | Bullish | LNQ továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.008939 | Bearish | LNQ az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.006998 | Bullish | LNQ a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 29.93 | Túladott | Az RSI (14) nyomott, 29.93 értéken áll, ami arra utal, hogy a lefelé irányuló momentum kifulladhat. |
| Stoch RSI (14) | 6.32 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 6.32 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -0.0008593 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 4.58% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.008358 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -107.37 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -107.37 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.002318 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.002318 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -95.95 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -95.95 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.0005231 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-0.0005231 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 38.77 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 38.77 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.007707 | Bearish | LNQ a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.009628 | Bearish | LNQ az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a LinqAI árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Dogecoin (DOGE), Flare (FLR), Filecoin (FIL), Mantle (MNT) and Conflux (CFX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Gnosis (GNO), Injective (INJ), JUST (JST), Raydium (RAY) and Arbitrum (ARB) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Dogecoin | 0.874 |
| Flare | 0.873 |
| Filecoin | 0.863 |
| Mantle | 0.847 |
| Conflux | 0.814 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Gnosis | -0.383 |
| Injective | -0.346 |
| JUST | -0.121 |
| Raydium | -0.094 |
| Arbitrum | -0.018 |
A LinqAI árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.479 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.494 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a LinqAI eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A LinqAI eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a LinqAI egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



