Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Volatilis bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Kövesd a trendet, de szigorítsd a kockázatkezelést. A szélesebb trend továbbra is bullish, de az ármozgások nagyobbak és kevésbé megbocsátók, ezért a felfelé mutató elfogultság megmarad, miközben a végrehajtásnak és a kockázatkezelésnek szigorúbbnak kell lennie.
Lenny face támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅4961 - €0.0₅5146 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4637 - €0.0₅4839 | |
| Támasz 3 | €0.0₅4430 - €0.0₅4548 | |
| Támasz 4 | €0.0₅4012 - €0.0₅4324 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅5431 - €0.0₅5549 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅5551 - €0.0₅5777 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅6195 - €0.0₅6313 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅7225 - €0.0₅7417 |
LENNY áttöri az ellenállási zónát €0.0₅5431 - €0.0₅5549 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅5551 - €0.0₅5777 felé terelné.
LENNY elveszíti a támaszzónát €0.0₅4961 - €0.0₅5146 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4637 - €0.0₅4839 felé.
LENNY továbbra is €0.0₅5146 és €0.0₅5431 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5280 | Bearish | LENNY az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅4471 | Bullish | LENNY továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅5228 | Bearish | LENNY az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅5358 | Bearish | LENNY a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 33.16 | Semleges | Az RSI (14) 33.16 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₇9125 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 2.28% | Volatilis | A volatilitás a 180 napos mediánja felett van. |
| VWMA | €0.0₅5616 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -207.16 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -207.16 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆1679 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆1679 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -87.73 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -87.73 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-2.128e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-2.128e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 29.96 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 29.96 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5499 | Bearish | LENNY a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅5637 | Bearish | LENNY az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Lenny face árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Gnosis (GNO) and Cronos (CRO) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Conflux (CFX), StarkNet (STRK), Aerodrome Finance (AERO), Celestia (TIA) and Aptos (APT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.664 |
| TRON | 0.511 |
| JUST | 0.489 |
| Gnosis | 0.432 |
| Cronos | 0.365 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Conflux | -0.837 |
| StarkNet | -0.759 |
| Aerodrome Finance | -0.747 |
| Celestia | -0.734 |
| Aptos | -0.622 |
A Lenny face árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.123 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.002 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Lenny face eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Lenny face eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Lenny face egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



