Kép erről: INS
INSInscribe
€0.004016
-0.27%
1D

Inscribe elemzés

Befektetési pontszám
Gyors áttekintés Inscribe befektetési kilátásairól.
6.5

A setup enyhén pozitív elfogultságú, de a hozam/kockázat arány nem elég tiszta az agresszív lépésekhez.

Mi segít
  • Az aktuális szint továbbra is kedvező hozam/kockázat profilt kínál.
  • Az ár a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatóan tartja a rövid távú trendet.
Fő kockázatok
  • Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt kereskedik, ami arra utal, hogy a mozgás elveszíti a volumennel támogatott támaszát.
  • Az ár az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami arra utal, hogy a szélesebb struktúra gyengül.
Piaci állapot összefoglaló
Aktuális rezsim
Nyugodt oldalazás
Bizonyosság: 43%
Miért ez az állapot?
  • INS az SMA50 alatt van
  • Az SMA50 az SMA200 felett van
  • Az SMA50 meredeksége pozitív az elmúlt 10 napban
  • A 30 napos hozam negatív
  • Az ATR-volatilitás a gördülő 180 napos előzmény 60. percentilise alatt van
Javasolt stratégia

A jelenlegi Nyugodt oldalazás rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Sávkereskedés / átlaghoz való visszatérés. A piac kiegyensúlyozott és viszonylag nyugodt, ami inkább az átlaghoz való visszatérési viselkedést és a sávkereskedést jutalmazza, mint a kitörések hajszolását.

Trend
Oldalazó
INS bullish és bearish trendjelzések közé szorult.
Momentum
Semleges
Az RSI 40.98, ami sem nem túlvett, sem nem túladott.
Volatilitás
Nyugodt
INS ATR-volatilitása a gördülő 180 napos előzmény 60. percentilise alatt van.
Kulcsszintek
Ellenállási zóna
€0.004051 - €0.004105
Támaszzóna
€0.003946 - €0.004000
Grafikonminták
SMA50
SMA100
SMA200
RSI
Semleges
MACD
Bearish
ATR%
Nyugodt
Volume
Alacsony
Támasz és ellenállás

Inscribe támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.

Támaszzóna
€0.003946 - €0.004000
Ellenállási zóna
€0.004051 - €0.004105
Aktív zóna
--
Szintek táblázata
SzintZónaErősség
Támasz 1€0.003946 - €0.004000
Támasz 2€0.003855 - €0.003909
Támasz 3€0.003799 - €0.003840
Támasz 4€0.003718 - €0.003759
Ellenállás 1€0.004051 - €0.004105
Ellenállás 2€0.004126 - €0.004216
Ellenállás 3€0.004228 - €0.004282
Ellenállás 4€0.004298 - €0.004352
Forgatókönyv-elemzés
Bullish forgatókönyv

INS áttöri az ellenállási zónát €0.004051 - €0.004105 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.004126 - €0.004216 felé terelné.

Bearish forgatókönyv

INS elveszíti a támaszzónát €0.003946 - €0.004000 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.003855 - €0.003909 felé.

Semleges forgatókönyv

INS továbbra is €0.004000 és €0.004051 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.

Technikai indikátorok

A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.

IndikátorÉrtékJelzésÉrtelmezés
SMA50
€0.004209
Bearish
INS az 50 napos átlag alatt kereskedik.
SMA200
€0.003719
Bullish
INS továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van.
EMA50
€0.004077
Bearish
INS az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet.
EMA200
€0.004058
Bearish
INS a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát.
RSI (14)
40.98
Semleges
Az RSI (14) 40.98 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot.
Stoch RSI (14)
57.80
Semleges
A Stoch RSI (14) 57.80 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém.
MACD
-0.00007309
Bearish
A MACD a jelzővonala alatt van.
ATR
1.02%
Nyugodt
A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van.
VWMA
€0.004321
Bearish
Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van.
Commodity Channel Index (20)
-95.95
Semleges
A CCI (20) -95.95 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához.
Awesome Oscillator (5, 34)
€-0.0002739
Bearish
Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.0002739 értéken, ami támogatja a bearish momentumot.
Williams Percent Range (14)
-67.90
Semleges
A Williams Percent Range (14) -67.90 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja.
Bull Bear Power (13)
€-0.00008438
Bearish
A Bull Bear Power (13) negatív, €-0.00008438 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva.
Ultimate Oscillator (7, 14, 28)
32.23
Semleges
Az Ultimate Oscillator 32.23 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között.
Hull Moving Average (9)
€0.003883
Bullish
INS a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet.
Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26)
€0.004334
Bearish
INS az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal.
A Inscribe eszközhöz hasonló eszközök

Az elmúlt 7 napban a Inscribe árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Venice Token (VVV), Monero (XMR), Binance Coin (BNB), Gnosis (GNO) and Avalanche (AVAX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Cosmos (ATOM), Kaia (KAIA), Immutable X (IMX), Pyth Network (PYTH) and StarkNet (STRK) árfolyamával mutatta.

Pozitívan korreláló devizák
NévKorreláció
Kép erről: Venice TokenVenice Token0.890
Kép erről: MoneroMonero0.879
Kép erről: Binance CoinBinance Coin0.876
Kép erről: GnosisGnosis0.869
Kép erről: AvalancheAvalanche0.854
Negatívan korreláló devizák
NévKorreláció
Kép erről: CosmosCosmos-0.745
Kép erről: KaiaKaia-0.696
Kép erről: Immutable XImmutable X-0.627
Kép erről: Pyth NetworkPyth Network-0.568
Kép erről: StarkNetStarkNet-0.564

A Inscribe árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.147 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.394 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Inscribe eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Inscribe eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Inscribe egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.

A CoinCheckup kriptovalutaár-követője
Kövess könnyedén több mint 40 000 kriptoárat valós időben.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Értékelések
Kép a mobilalkalmazásról