A setupból hiányzik az erős megerősítés, és elég kockázatot hordoz ahhoz, hogy a jelenlegi szinteken óvatosságot indokoljon.
A jelenlegi Nyugodt medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Maradj védekező, és várj megerősítésre. A piac gyenge, de nincs pánikszerű volatilitás, ami általában védekező hozzáállást, az agresszív belépők kerülését és a forduló egyértelműbb bizonyítékaira való várakozást indokol.
Hemule támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0003868 - €0.0003977 | |
| Támasz 2 | €0.0003404 - €0.0003491 | |
| Ellenállás 1 | €0.0004050 - €0.0004162 | |
| Ellenállás 2 | €0.0004194 - €0.0004398 | |
| Ellenállás 3 | €0.0004469 - €0.0004556 | |
| Ellenállás 4 | €0.0004893 - €0.0005087 | |
| Aktív 1 | €0.0003980 - €0.0004034 |
HEMULE áttöri az ellenállási zónát €0.0004050 - €0.0004162 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0004194 - €0.0004398 felé terelné.
HEMULE elveszíti a támaszzónát €0.0003868 - €0.0003977 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0003404 - €0.0003491 felé.
HEMULE továbbra is €0.0003977 és €0.0004050 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0004564 | Bearish | HEMULE az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0004556 | Bearish | HEMULE továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0004455 | Bearish | HEMULE az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0005140 | Bearish | HEMULE a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 23.61 | Túladott | Az RSI (14) nyomott, 23.61 értéken áll, ami arra utal, hogy a lefelé irányuló momentum kifulladhat. |
| Stoch RSI (14) | 0.9484 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.9484 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -0.00001867 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.67% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0004343 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -103.90 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -103.90 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.00004231 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.00004231 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -92.26 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -92.26 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.00002005 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-0.00002005 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 33.95 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 33.95 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0004016 | Bearish | HEMULE a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0004478 | Bearish | HEMULE az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Hemule árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), Canton (CC), Beldex (BDX), OKB (OKB) and BitTorrent (BTT) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Injective (INJ), Celestia (TIA), TRON (TRX), Monero (XMR) and Basic Attention Token (BAT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.869 |
| Canton | 0.826 |
| Beldex | 0.817 |
| OKB | 0.742 |
| BitTorrent | 0.742 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Injective | -0.791 |
| Celestia | -0.783 |
| TRON | -0.765 |
| Monero | -0.682 |
| Basic Attention Token | -0.620 |
A Hemule árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.184 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.363 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Hemule eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Hemule eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Hemule egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



