Az eszköz technikailag továbbra is támogató képet mutat, több jelzés is tovább erősíti a setupot.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Four támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.1956 - €0.2178 | |
| Támasz 2 | €0.1695 - €0.1941 | |
| Ellenállás 1 | €0.2505 - €0.2630 | |
| Ellenállás 2 | €0.2765 - €0.2890 | |
| Ellenállás 3 | €0.3104 - €0.3229 | |
| Ellenállás 4 | €0.3370 - €0.3495 | |
| Aktív 1 | €0.2230 - €0.2473 |
FORM áttöri az ellenállási zónát €0.2505 - €0.2630 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.2765 - €0.2890 felé terelné.
FORM elveszíti a támaszzónát €0.1956 - €0.2178 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.1695 - €0.1941 felé.
FORM továbbra is €0.2178 és €0.2505 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.2437 | Bearish | FORM az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.2158 | Bullish | FORM továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.2383 | Bearish | FORM az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.2793 | Bearish | FORM a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 41.63 | Semleges | Az RSI (14) 41.63 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -0.005101 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 5.56% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.2448 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -129.57 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -129.57 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.01620 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.01620 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -77.67 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -77.67 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.01148 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-0.01148 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 48.58 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 48.58 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.2230 | Bullish | FORM a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.2673 | Bearish | FORM az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Four árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Sky (SKY), Raydium (RAY), Stellar (XLM), Bonk (BONK) and Immutable X (IMX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a LEO Token (LEO), Monero (XMR), Basic Attention Token (BAT), TRON (TRX) and Injective (INJ) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Sky | 0.972 |
| Raydium | 0.967 |
| Stellar | 0.966 |
| Bonk | 0.962 |
| Immutable X | 0.953 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| LEO Token | -0.866 |
| Monero | -0.607 |
| Basic Attention Token | -0.577 |
| TRON | -0.538 |
| Injective | -0.326 |
A Four árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.620 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.713 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Four eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Four eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Four egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



