Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
FOUR támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅4610 - €0.0₅4678 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4436 - €0.0₅4504 | |
| Támasz 3 | €0.0₅4223 - €0.0₅4424 | |
| Támasz 4 | €0.0₅4110 - €0.0₅4215 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅5390 - €0.0₅5481 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅5526 - €0.0₅5648 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅6123 - €0.0₅6191 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅6240 - €0.0₅6308 |
FOUR áttöri az ellenállási zónát €0.0₅5390 - €0.0₅5481 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅5526 - €0.0₅5648 felé terelné.
FOUR elveszíti a támaszzónát €0.0₅4610 - €0.0₅4678 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4436 - €0.0₅4504 felé.
FOUR továbbra is €0.0₅4678 és €0.0₅5390 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅4596 | Bullish | FOUR az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅4174 | Bullish | FOUR továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅4731 | Bullish | FOUR az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅6952 | Bearish | FOUR a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 96.42 | Túlvett | Az RSI (14) emelkedett, 96.42 értéken áll, ami arra utal, hogy a felfelé irányuló momentum túlnyúlhat. |
| Stoch RSI (14) | 99.27 | Túlvett | A Stoch RSI (14) magas, 99.27 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli felső extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₆2940 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 1.27% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅5149 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 73.17 | Semleges | A CCI (20) 73.17 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆6341 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆6341 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -5.19 | Túlvett | A Williams Percent Range (14) a friss sávja teteje közelében van, -5.19 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆1797 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆1797 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 72.40 | Túlvett | Az Ultimate Oscillator emelkedett, 72.40 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú momentum túlhevült lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5378 | Bearish | FOUR a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅4848 | Bullish | FOUR az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a FOUR árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Jasmy (JASMY), Stacks (STX), Raydium (RAY), SPX6900 (SPX) and Aerodrome Finance (AERO) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Flare (FLR), Aptos (APT), Arbitrum (ARB), Jito (JTO) and Filecoin (FIL) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Jasmy | 0.843 |
| Stacks | 0.842 |
| Raydium | 0.776 |
| SPX6900 | 0.767 |
| Aerodrome Finance | 0.765 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Flare | -0.849 |
| Aptos | -0.836 |
| Arbitrum | -0.820 |
| Jito | -0.804 |
| Filecoin | -0.779 |
A FOUR árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.368 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.130 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a FOUR eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A FOUR eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a FOUR egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



