A setupból hiányzik az erős megerősítés, és elég kockázatot hordoz ahhoz, hogy a jelenlegi szinteken óvatosságot indokoljon.
A jelenlegi Volatilis medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Tőkemegőrzés / a fordulók hajszolásának kerülése. A csökkenő trend nyomását instabil ármozgás erősíti, ezért a tőke megőrzése és a türelem fontosabb, mint az éles ellenirányú mozgások elkapásának kísérlete.
Fart Dev támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅3529 - €0.0₅3555 | |
| Támasz 2 | €0.0₅3382 - €0.0₅3408 | |
| Támasz 3 | €0.0₅3242 - €0.0₅3268 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅3891 - €0.0₅3917 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅3957 - €0.0₅3983 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅4123 - €0.0₅4149 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅9001 - €0.0₅9027 |
FARTDEV áttöri az ellenállási zónát €0.0₅3891 - €0.0₅3917 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅3957 - €0.0₅3983 felé terelné.
FARTDEV elveszíti a támaszzónát €0.0₅3529 - €0.0₅3555 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅3382 - €0.0₅3408 felé.
FARTDEV továbbra is €0.0₅3555 és €0.0₅3891 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3714 | Bearish | FARTDEV az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅6548 | Bearish | FARTDEV továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₅3933 | Bearish | FARTDEV az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅5856 | Bearish | FARTDEV a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 24.32 | Túladott | Az RSI (14) nyomott, 24.32 értéken áll, ami arra utal, hogy a lefelé irányuló momentum kifulladhat. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -8.555e-8 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.7215% | Volatilis | A volatilitás a 180 napos mediánja felett van. |
| VWMA | €0.0₅3880 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -54.51 | Semleges | A CCI (20) -54.51 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-2.125e-7 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-2.125e-7 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -86.31 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -86.31 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.158e-8 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-4.158e-8 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 5.87 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 5.87 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅3591 | Bullish | FARTDEV a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3723 | Bearish | FARTDEV az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Fart Dev árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Beldex (BDX), Kaia (KAIA), Morpho (MORPHO), Basic Attention Token (BAT) and TRON (TRX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Mantle (MNT), Kaspa (KAS), Venice Token (VVV), Dash (DASH) and Convex Finance (CVX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Beldex | 0.424 |
| Kaia | 0.381 |
| Morpho | 0.371 |
| Basic Attention Token | 0.351 |
| TRON | 0.342 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Mantle | -0.782 |
| Kaspa | -0.743 |
| Venice Token | -0.718 |
| Dash | -0.700 |
| Convex Finance | -0.698 |
A Fart Dev árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.050 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.205 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Fart Dev eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Fart Dev eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Fart Dev egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



