Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
FARM2 támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00001051 - €0.00001059 | |
| Támasz 2 | €0.00001012 - €0.00001020 | |
| Támasz 3 | €0.0₅9789 - €0.0₅9867 | |
| Támasz 4 | €0.0₅9303 - €0.0₅9594 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001092 - €0.00001100 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001122 - €0.00001136 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001279 - €0.00001294 |
FARM2 áttöri az ellenállási zónát €0.00001092 - €0.00001100 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001122 - €0.00001136 felé terelné.
FARM2 elveszíti a támaszzónát €0.00001051 - €0.00001059 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00001012 - €0.00001020 felé.
FARM2 továbbra is €0.00001059 és €0.00001092 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001005 | Bullish | FARM2 az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅9025 | Bullish | FARM2 továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00001017 | Bullish | FARM2 az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00001468 | Bearish | FARM2 a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 60.94 | Semleges | Az RSI (14) 60.94 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 30.19 | Semleges | A Stoch RSI (14) 30.19 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₆2042 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.7151% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00001079 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -50.58 | Semleges | A CCI (20) -50.58 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆2512 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆2512 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -45.05 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -45.05 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.872e-9 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-4.872e-9 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 25.21 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 25.21 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001079 | Bullish | FARM2 a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001035 | Bullish | FARM2 az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a FARM2 árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a World Liberty Financial (WLFI), Beldex (BDX), Polygon Ecosystem Token (POL), Ethereum Classic (ETC) and Zcash (ZEC) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Stacks (STX), Monad (MON), Midnight (NIGHT), JUST (JST) and LayerZero (ZRO) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| World Liberty Financial | 0.783 |
| Beldex | 0.746 |
| Polygon Ecosystem Token | 0.725 |
| Ethereum Classic | 0.698 |
| Zcash | 0.670 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Stacks | -0.909 |
| Monad | -0.883 |
| Midnight | -0.830 |
| JUST | -0.787 |
| LayerZero | -0.742 |
A FARM2 árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.092 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.057 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a FARM2 eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A FARM2 eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a FARM2 egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



