A setup enyhén pozitív elfogultságú, de a hozam/kockázat arány nem elég tiszta az agresszív lépésekhez.
A jelenlegi Nyugodt oldalazás rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Sávkereskedés / átlaghoz való visszatérés. A piac kiegyensúlyozott és viszonylag nyugodt, ami inkább az átlaghoz való visszatérési viselkedést és a sávkereskedést jutalmazza, mint a kitörések hajszolását.
CULO támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₁₂1563 - €0.0₁₂1600 | |
| Támasz 2 | €0.0₁₂1439 - €0.0₁₂1476 | |
| Támasz 3 | €0.0₁₂1248 - €0.0₁₂1285 | |
| Támasz 4 | €0.0₁₂1043 - €0.0₁₂1080 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₁₂1677 - €0.0₁₂1706 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₁₂1807 - €0.0₁₂1836 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₁₂2218 - €0.0₁₂2256 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₁₂2654 - €0.0₁₂2691 |
CULO áttöri az ellenállási zónát €0.0₁₂1677 - €0.0₁₂1706 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₁₂1807 - €0.0₁₂1836 felé terelné.
CULO elveszíti a támaszzónát €0.0₁₂1563 - €0.0₁₂1600 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₁₂1439 - €0.0₁₂1476 felé.
CULO továbbra is €0.0₁₂1600 és €0.0₁₂1677 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₁₂1806 | Bearish | CULO az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₈2467 | Bearish | CULO továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0₉1001 | Bearish | CULO az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₈6705 | Bearish | CULO a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 2.43 | Túladott | Az RSI (14) nyomott, 2.43 értéken áll, ami arra utal, hogy a lefelé irányuló momentum kifulladhat. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -3.384e-12 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 1.78% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₁₂2116 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -132.69 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -132.69 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-8.693e-15 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-8.693e-15 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -99.18 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -99.18 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.813e-14 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-1.813e-14 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 12.36 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 12.36 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₁₂1647 | Bearish | CULO a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₁₂1909 | Bearish | CULO az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a CULO árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), Canton (CC), Beldex (BDX), Bitget Token (BGB) and Flare (FLR) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Celestia (TIA), Injective (INJ), TRON (TRX), Monero (XMR) and Basic Attention Token (BAT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.803 |
| Canton | 0.799 |
| Beldex | 0.770 |
| Bitget Token | 0.721 |
| Flare | 0.697 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Celestia | -0.837 |
| Injective | -0.830 |
| TRON | -0.815 |
| Monero | -0.705 |
| Basic Attention Token | -0.596 |
A CULO árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.140 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.333 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a CULO eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A CULO eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a CULO egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



