| Aktuális ár | €4.24 |
|---|---|
| Ár-előrejelzés | €4.13 (-2.61%) |
| Zöld napok | 18 / 30 (60%) |
| 50 napos SMA | €3.71 |
| 200 napos SMA | €1.93 |
| Volatilitás | 14.22% (Nagyon magas) |
| Fear & Greed Index | 55 (Greed) |
| Hangulat | bullish |
| 14 napos RSI | 54.20 (Semleges) |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 3 | €4.41 | ELADÁS |
| SMA 5 | €4.41 | ELADÁS |
| SMA 10 | €3.94 | VÉTEL |
| SMA 21 | €3.77 | VÉTEL |
| SMA 50 | €3.71 | VÉTEL |
| SMA 100 | €2.54 | VÉTEL |
| SMA 200 | €1.93 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 3 | €4.28 | ELADÁS |
| EMA 5 | €4.22 | VÉTEL |
| EMA 10 | €4.05 | VÉTEL |
| EMA 21 | €3.85 | VÉTEL |
| EMA 50 | €3.45 | VÉTEL |
| EMA 100 | €2.86 | VÉTEL |
| EMA 200 | €2.37 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 21 | €2.21 | VÉTEL |
| SMA 50 | €1.86 | VÉTEL |
| SMA 100 | €3.36 | VÉTEL |
| SMA 200 | €4.18 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 21 | €2.70 | VÉTEL |
| EMA 50 | €2.47 | VÉTEL |
| EMA 100 | €3.09 | VÉTEL |
| EMA 200 | €3.64 | VÉTEL |
Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| RSI (14) | 54.20 | SEMLEGES |
| Stoch RSI (14) | 48.23 | SEMLEGES |
| Stochastic Fast (14) | 59.10 | SEMLEGES |
| Commodity Channel Index (20) | 76.97 | SEMLEGES |
| Average Directional Index (14) | 25.43 | VÉTEL |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.77 | SEMLEGES |
| Momentum (10) | 0.32 | SEMLEGES |
| MACD (12, 26) | 0.08 | SEMLEGES |
| Williams Percent Range (14) | -40.90 | SEMLEGES |
| Bull Bear Power (13) | 0.58 | SEMLEGES |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 61.31 | SEMLEGES |
| VWMA (10) | 4.21 | VÉTEL |
| Hull Moving Average (9) | 4.82 | ELADÁS |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 4.20 | SEMLEGES |
A mai klasszikus pivot pont (P1) €4.24 értéke alapján a Counterparty támaszszintjei €4.23, €4.23, a legerősebb pedig €4.22. Hasonlóképpen a Counterparty ellenállási szintjei €4.24, €4.25 és €4.25.
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| S1 | €4.23 | |
| S2 | €4.23 | |
| S3 | €4.22 |
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| R1 | €4.24 | |
| R2 | €4.25 | |
| R3 | €4.25 |
Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.
Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.
Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.
A XCP árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.
Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.



