Az eszköz technikailag továbbra is támogató képet mutat, több jelzés is tovább erősíti a setupot.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Convo támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅9106 - €0.0₅9712 | |
| Támasz 2 | €0.0₅8524 - €0.0₅8795 | |
| Támasz 3 | €0.0₅7091 - €0.0₅7864 | |
| Ellenállás 1 | €0.00001051 - €0.00001099 | |
| Ellenállás 2 | €0.00001130 - €0.00001160 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001161 - €0.00001208 | |
| Ellenállás 4 | €0.00001847 - €0.00001891 | |
| Aktív 1 | €0.0₅9884 - €0.00001016 |
CONVO áttöri az ellenállási zónát €0.00001051 - €0.00001099 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00001130 - €0.00001160 felé terelné.
CONVO elveszíti a támaszzónát €0.0₅9106 - €0.0₅9712 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅8524 - €0.0₅8795 felé.
CONVO továbbra is €0.0₅9712 és €0.00001051 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅7954 | Bullish | CONVO az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅9055 | Bullish | CONVO továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅8371 | Bullish | CONVO az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00002076 | Bearish | CONVO a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 84.12 | Túlvett | Az RSI (14) emelkedett, 84.12 értéken áll, ami arra utal, hogy a felfelé irányuló momentum túlnyúlhat. |
| Stoch RSI (14) | 57.02 | Semleges | A Stoch RSI (14) 57.02 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₆8121 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 2.72% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅7668 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 70.59 | Semleges | A CCI (20) 70.59 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅1828 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅1828 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -20.12 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -20.12 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆5117 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆5117 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 62.52 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 62.52 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001000 | Bearish | CONVO a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅8985 | Bullish | CONVO az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Convo árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Trust Wallet Token (TWT), VeChain (VET), LEO Token (LEO), Pi Network (PI) and Hyperliquid (HYPE) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Monad (MON), Filecoin (FIL), XDC Network (XDC), Arbitrum (ARB) and Litecoin (LTC) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Trust Wallet Token | 0.850 |
| VeChain | 0.593 |
| LEO Token | 0.558 |
| Pi Network | 0.528 |
| Hyperliquid | 0.512 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Monad | -0.848 |
| Filecoin | -0.833 |
| XDC Network | -0.832 |
| Arbitrum | -0.809 |
| Litecoin | -0.806 |
A Convo árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.629 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.377 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Convo eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Convo eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Convo egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



