Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Volatilis bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Kövesd a trendet, de szigorítsd a kockázatkezelést. A szélesebb trend továbbra is bullish, de az ármozgások nagyobbak és kevésbé megbocsátók, ezért a felfelé mutató elfogultság megmarad, miközben a végrehajtásnak és a kockázatkezelésnek szigorúbbnak kell lennie.
CLOSED támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00009882 - €0.0001012 | |
| Támasz 2 | €0.00008949 - €0.00009191 | |
| Ellenállás 1 | €0.0001094 - €0.0001140 | |
| Ellenállás 2 | €0.0001520 - €0.0001545 | |
| Ellenállás 3 | €0.0002371 - €0.0002395 | |
| Ellenállás 4 | €0.0002417 - €0.0002441 |
CLOSED áttöri az ellenállási zónát €0.0001094 - €0.0001140 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0001520 - €0.0001545 felé terelné.
CLOSED elveszíti a támaszzónát €0.00009882 - €0.0001012 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00008949 - €0.00009191 felé.
CLOSED továbbra is €0.0001012 és €0.0001094 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0001018 | Bullish | CLOSED az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0001122 | Bearish | CLOSED továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.0001028 | Bullish | CLOSED az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0001187 | Bearish | CLOSED a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 52.24 | Semleges | Az RSI (14) 52.24 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 21.40 | Semleges | A Stoch RSI (14) 21.40 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0₅1774 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 2.31% | Volatilis | A volatilitás a 180 napos mediánja felett van. |
| VWMA | €0.0001044 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 11.71 | Semleges | A CCI (20) 11.71 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅4710 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅4710 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -65.71 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -65.71 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-9.464e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-9.464e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 51.37 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 51.37 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0001039 | Bullish | CLOSED a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0001067 | Bearish | CLOSED az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a CLOSED árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Canton (CC), Zcash (ZEC), LEO Token (LEO), Dash (DASH) and Decred (DCR) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Sei (SEI), Stacks (STX), Celestia (TIA), Conflux (CFX) and APENFT (NFT) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Canton | 0.829 |
| Zcash | 0.746 |
| LEO Token | 0.637 |
| Dash | 0.525 |
| Decred | 0.510 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Sei | -0.769 |
| Stacks | -0.756 |
| Celestia | -0.748 |
| Conflux | -0.693 |
| APENFT | -0.683 |
A CLOSED árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.371 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.185 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a CLOSED eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A CLOSED eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a CLOSED egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



