A setup nagyon erősnek tűnik, széles körű technikai megerősítéssel, amely továbbra is támogatja az aktuális struktúrát.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
BNBcat támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00002215 - €0.00002243 | |
| Támasz 2 | €0.00002136 - €0.00002164 | |
| Támasz 3 | €0.00002034 - €0.00002084 | |
| Támasz 4 | €0.00001820 - €0.00001873 | |
| Ellenállás 1 | €0.00002265 - €0.00002309 | |
| Ellenállás 2 | €0.00002340 - €0.00002386 | |
| Ellenállás 3 | €0.00004581 - €0.00004609 |
BNBCAT áttöri az ellenállási zónát €0.00002265 - €0.00002309 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00002340 - €0.00002386 felé terelné.
BNBCAT elveszíti a támaszzónát €0.00002215 - €0.00002243 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00002136 - €0.00002164 felé.
BNBCAT továbbra is €0.00002243 és €0.00002265 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00002235 | Bullish | BNBCAT az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00001779 | Bullish | BNBCAT továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00002170 | Bullish | BNBCAT az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00002125 | Bullish | BNBCAT a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 48.15 | Semleges | Az RSI (14) 48.15 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 13.23 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 13.23 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₆3771 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.25% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00002310 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -108.42 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -108.42 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆6449 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆6449 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -71.91 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -71.91 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €-7.164e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-7.164e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 36.82 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 36.82 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00002270 | Bearish | BNBCAT a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00002262 | Bearish | BNBCAT az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a BNBcat árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Decred (DCR), TRON (TRX), Gnosis (GNO), JUST (JST) and Cronos (CRO) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO) and Beldex (BDX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Decred | 0.674 |
| TRON | 0.576 |
| Gnosis | 0.492 |
| JUST | 0.484 |
| Cronos | 0.438 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Celestia | -0.902 |
| StarkNet | -0.849 |
| Conflux | -0.823 |
| Aerodrome Finance | -0.811 |
| Beldex | -0.617 |
A BNBcat árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.048 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.084 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a BNBcat eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A BNBcat eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a BNBcat egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



