Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
BMAX támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.02020 - €0.02026 | |
| Támasz 2 | €0.01968 - €0.01974 | |
| Támasz 3 | €0.01879 - €0.01894 | |
| Támasz 4 | €0.01857 - €0.01861 | |
| Ellenállás 1 | €0.02066 - €0.02071 | |
| Ellenállás 2 | €0.02165 - €0.02171 | |
| Ellenállás 3 | €0.02201 - €0.02215 | |
| Ellenállás 4 | €0.02279 - €0.02285 |
BMAX áttöri az ellenállási zónát €0.02066 - €0.02071 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.02165 - €0.02171 felé terelné.
BMAX elveszíti a támaszzónát €0.02020 - €0.02026 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.01968 - €0.01974 felé.
BMAX továbbra is €0.02026 és €0.02066 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.01998 | Bullish | BMAX az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.01626 | Bullish | BMAX továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.01946 | Bullish | BMAX az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.01809 | Bullish | BMAX a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 74.85 | Túlvett | Az RSI (14) emelkedett, 74.85 értéken áll, ami arra utal, hogy a felfelé irányuló momentum túlnyúlhat. |
| Stoch RSI (14) | 66.79 | Semleges | A Stoch RSI (14) 66.79 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | 0.0001918 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.2038% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.02033 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 125.83 | Bullish | A CCI (20) erős, 125.83 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga felett kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.00003094 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.00003094 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -9.65 | Túlvett | A Williams Percent Range (14) a friss sávja teteje közelében van, -9.65 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.000003952 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-0.000003952 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 76.01 | Túlvett | Az Ultimate Oscillator emelkedett, 76.01 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú momentum túlhevült lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.02042 | Bearish | BMAX a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.02039 | Bullish | BMAX az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a BMAX árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Jupiter (JUP), Pyth Network (PYTH), Cosmos (ATOM), Kaia (KAIA) and Immutable X (IMX) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Chainlink (LINK), Zcash (ZEC), Ethereum (ETH), Venice Token (VVV) and SPX6900 (SPX) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Jupiter | 0.479 |
| Pyth Network | 0.417 |
| Cosmos | 0.382 |
| Kaia | 0.325 |
| Immutable X | 0.278 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Chainlink | -0.624 |
| Zcash | -0.610 |
| Ethereum | -0.609 |
| Venice Token | -0.600 |
| SPX6900 | -0.593 |
A BMAX árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.116 értékkel, valamint negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, -0.274 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a BMAX eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A BMAX eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a BMAX egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



