Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Beenz támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00003523 - €0.00003761 | |
| Támasz 2 | €0.00002875 - €0.00003522 | |
| Ellenállás 1 | €0.00004667 - €0.00004924 | |
| Ellenállás 2 | €0.00006807 - €0.00007205 | |
| Aktív 1 | €0.00003856 - €0.00004475 |
BEENZ áttöri az ellenállási zónát €0.00004667 - €0.00004924 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00006807 - €0.00007205 felé terelné.
BEENZ elveszíti a támaszzónát €0.00003523 - €0.00003761 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00002875 - €0.00003522 felé.
BEENZ továbbra is €0.00003761 és €0.00004667 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00003632 | Bullish | BEENZ az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00003702 | Bullish | BEENZ továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00003800 | Bullish | BEENZ az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00006266 | Bearish | BEENZ a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 61.35 | Semleges | Az RSI (14) 61.35 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 10.43 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 10.43 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₅3140 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 5.51% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00004119 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 47.66 | Semleges | A CCI (20) 47.66 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅7449 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅7449 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -32.00 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -32.00 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆3792 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆3792 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 59.56 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 59.56 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00004383 | Bearish | BEENZ a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00003982 | Bullish | BEENZ az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a Beenz árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Solana (SOL), Bittensor (TAO), Cronos (CRO), TRON (TRX) and Pudgy Penguins (PENGU) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a JUST (JST), Trust Wallet Token (TWT), Curve DAO Token (CRV), Arbitrum (ARB) and Filecoin (FIL) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Solana | 0.892 |
| Bittensor | 0.875 |
| Cronos | 0.865 |
| TRON | 0.862 |
| Pudgy Penguins | 0.856 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| JUST | -0.781 |
| Trust Wallet Token | -0.751 |
| Curve DAO Token | -0.747 |
| Arbitrum | -0.747 |
| Filecoin | -0.731 |
A Beenz árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.102 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.238 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Beenz eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Beenz eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Beenz egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



