Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Atsuko Sato támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00005994 - €0.00006081 | |
| Támasz 2 | €0.00005846 - €0.00005877 | |
| Támasz 3 | €0.00005725 - €0.00005774 | |
| Támasz 4 | €0.00005545 - €0.00005639 | |
| Ellenállás 1 | €0.00006263 - €0.00006351 | |
| Ellenállás 2 | €0.00006647 - €0.00006678 | |
| Ellenállás 3 | €0.00006889 - €0.00007068 |
SATO áttöri az ellenállási zónát €0.00006263 - €0.00006351 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00006647 - €0.00006678 felé terelné.
SATO elveszíti a támaszzónát €0.00005994 - €0.00006081 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00005846 - €0.00005877 felé.
SATO továbbra is €0.00006081 és €0.00006263 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00006286 | Bearish | SATO az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.00005486 | Bullish | SATO továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.00006113 | Bullish | SATO az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00006290 | Bearish | SATO a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 54.65 | Semleges | Az RSI (14) 54.65 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 83.19 | Túlvett | A Stoch RSI (14) magas, 83.19 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli felső extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₆3388 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 0.5008% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00006037 | Bullish | Az ár a volumen-súlyozott átlag felett van. |
| Commodity Channel Index (20) | 51.85 | Semleges | A CCI (20) 51.85 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆8365 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆8365 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -22.20 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -22.20 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆2809 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₆2809 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 31.18 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 31.18 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00006262 | Bullish | SATO a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00006272 | Bearish | SATO az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Atsuko Sato árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Artificial Superintelligence Alliance (FET), Virtuals Protocol (VIRTUAL), Tezos (XTZ), Cardano (ADA) and IOTA (IOTA) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Pi Network (PI), PancakeSwap (CAKE), Mantle (MNT), XDC Network (XDC) and Curve DAO Token (CRV) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Artificial Superintelligence Alliance | 0.903 |
| Virtuals Protocol | 0.869 |
| Tezos | 0.860 |
| Cardano | 0.834 |
| IOTA | 0.809 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Pi Network | -0.747 |
| PancakeSwap | -0.639 |
| Mantle | -0.489 |
| XDC Network | -0.448 |
| Curve DAO Token | -0.442 |
A Atsuko Sato árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.464 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.314 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Atsuko Sato eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Atsuko Sato eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Atsuko Sato egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



