A trend és a momentum összhangban van, és az aktuális grafikon továbbra is konstruktív vételi setupot kínál.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
8chan támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.00005793 - €0.00006048 | |
| Támasz 2 | €0.00004348 - €0.00004943 | |
| Ellenállás 1 | €0.00007288 - €0.00007467 | |
| Ellenállás 2 | €0.00007617 - €0.00008038 | |
| Ellenállás 3 | €0.00008219 - €0.00008442 | |
| Ellenállás 4 | €0.00008832 - €0.00009206 | |
| Aktív 1 | €0.00006301 - €0.00006685 |
8CHAN áttöri az ellenállási zónát €0.00007288 - €0.00007467 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.00007617 - €0.00008038 felé terelné.
8CHAN elveszíti a támaszzónát €0.00005793 - €0.00006048 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.00004348 - €0.00004943 felé.
8CHAN továbbra is €0.00006048 és €0.00007288 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00005306 | Bullish | 8CHAN az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.00007303 | Bearish | 8CHAN továbbra is a hosszú távú trendvonal alatt van. |
| EMA50 | €0.00005689 | Bullish | 8CHAN az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00008002 | Bearish | 8CHAN a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 63.55 | Semleges | Az RSI (14) 63.55 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₅4242 | Bullish | A MACD a jelzővonala felett van. |
| ATR | 3.55% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.00006348 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | 53.53 | Semleges | A CCI (20) 53.53 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅9896 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₅9896 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -29.87 | Semleges | A Williams Percent Range (14) -29.87 értéken áll, ami az árat a friss sávja közepén tartja. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₅1552 | Bullish | A Bull Bear Power (13) pozitív, €0.0₅1552 értéken, ami arra utal, hogy a vevők irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 57.08 | Semleges | Az Ultimate Oscillator 57.08 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum kiegyensúlyozott a rövid, közép- és hosszú ablakai között. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00006242 | Bullish | 8CHAN a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00005573 | Bullish | 8CHAN az Ichimoku bázisvonal felett kereskedik, ami támogatja a bullish struktúrát. |
Az elmúlt 7 napban a 8chan árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Pudgy Penguins (PENGU), OKB (OKB), Gnosis (GNO), Canton (CC) and Solana (SOL) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Pyth Network (PYTH), Filecoin (FIL), Quant (QNT), JUST (JST) and Sei (SEI) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Pudgy Penguins | 0.751 |
| OKB | 0.741 |
| Gnosis | 0.737 |
| Canton | 0.727 |
| Solana | 0.698 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Pyth Network | -0.772 |
| Filecoin | -0.757 |
| Quant | -0.675 |
| JUST | -0.654 |
| Sei | -0.588 |
A 8chan árfolyama negatívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, -0.189 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.033 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a 8chan eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A 8chan eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a 8chan egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



