A setupból hiányzik az erős megerősítés, és elég kockázatot hordoz ahhoz, hogy a jelenlegi szinteken óvatosságot indokoljon.
A jelenlegi Volatilis medvepiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Tőkemegőrzés / a fordulók hajszolásának kerülése. A csökkenő trend nyomását instabil ármozgás erősíti, ezért a tőke megőrzése és a türelem fontosabb, mint az éles ellenirányú mozgások elkapásának kísérlete.
1 támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅7912 - €0.0₅8327 | |
| Támasz 2 | €0.0₅7440 - €0.0₅7737 | |
| Támasz 3 | €0.0₅7236 - €0.0₅7404 | |
| Támasz 4 | €0.0₅7052 - €0.0₅7221 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅8525 - €0.0₅8693 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅8699 - €0.0₅8991 | |
| Ellenállás 3 | €0.0₅9119 - €0.0₅9568 | |
| Ellenállás 4 | €0.0₅9623 - €0.0₅9922 |
1 áttöri az ellenállási zónát €0.0₅8525 - €0.0₅8693 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅8699 - €0.0₅8991 felé terelné.
1 elveszíti a támaszzónát €0.0₅7912 - €0.0₅8327 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅7440 - €0.0₅7737 felé.
1 továbbra is €0.0₅8327 és €0.0₅8525 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001002 | Bearish | 1 az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅8103 | Bullish | 1 továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅9527 | Bearish | 1 az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅9420 | Bearish | 1 a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 14.70 | Túladott | Az RSI (14) nyomott, 14.70 értéken áll, ami arra utal, hogy a lefelé irányuló momentum kifulladhat. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | -4.756e-7 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 2.01% | Volatilis | A volatilitás a 180 napos mediánja felett van. |
| VWMA | €0.0₅9027 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -144.72 | Bearish | A CCI (20) gyenge, -144.72 értéken áll, ami azt mutatja, hogy az ár jóval a friss átlaga alatt kereskedik. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.000001397 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-0.000001397 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -84.46 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -84.46 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-7.281e-7 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-7.281e-7 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 27.72 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 27.72 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅8274 | Bullish | 1 a Hull Moving Average (9) felett kereskedik, ami támogatja a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅9475 | Bearish | 1 az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a 1 árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Binance Coin (BNB), Decred (DCR), KuCoin Token (KCS), Sei (SEI) and Tezos (XTZ) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Hyperliquid (HYPE), Sky (SKY), Stacks (STX), LayerZero (ZRO) and Pi Network (PI) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Binance Coin | 0.964 |
| Decred | 0.964 |
| KuCoin Token | 0.961 |
| Sei | 0.957 |
| Tezos | 0.956 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Hyperliquid | -0.574 |
| Sky | -0.512 |
| Stacks | -0.398 |
| LayerZero | -0.351 |
| Pi Network | -0.297 |
A 1 árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.730 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.653 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a 1 eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A 1 eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a 1 egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



