Graf je nyní smíšený, takže trpělivost je oprávněná, pokud se neobjeví lepší vstup.
V aktuálním Klidný do strany režimu je nejvhodnější přístup Obchodování v pásmu / návrat k průměru. Trh je vyvážený a relativně klidný, což zpravidla odměňuje návrat k průměru a obchodování v pásmu více než honění průrazů.
Úrovně supportu a rezistence pro Save zvýrazňují klíčové cenové zóny, kde jsou kupující a prodávající nejaktivnější. Tato sekce pomáhá identifikovat pravděpodobné oblasti průrazu, support při pullbacku, rezistenci shora a aktuální obchodní pásmo, abyste mohli vyhodnotit pokračování trendu, riziko obratu a krátkodobý směr ceny kryptoměny.
| Úroveň | Zóna | Síla |
|---|---|---|
| Support 1 | CZK3.49 - CZK3.52 | |
| Support 2 | CZK3.39 - CZK3.46 | |
| Support 3 | CZK3.13 - CZK3.23 | |
| Support 4 | CZK3.05 - CZK3.11 | |
| Rezistence 1 | CZK3.69 - CZK3.71 | |
| Rezistence 2 | CZK3.81 - CZK3.83 | |
| Rezistence 3 | CZK3.85 - CZK3.87 | |
| Rezistence 4 | CZK3.94 - CZK3.96 |
SAVE prorazí zónu rezistence na CZK3.69 - CZK3.71 a udrží se nad ní. To by posílilo scénář průrazu a přesunulo pozornost k CZK3.81 - CZK3.83.
SAVE ztratí zónu supportu na CZK3.49 - CZK3.52. To by oslabilo nastavení a otevřelo cestu směrem k CZK3.39 - CZK3.46.
SAVE se nadále obchoduje mezi CZK3.52 a CZK3.69. V takovém případě zůstávají aktivní podmínky obchodování v pásmu.
Technické indikátory pomáhají shrnout trend, momentum, volatilitu a klíčové cenové úrovně. Neměly by se používat izolovaně, ale mohou pomoci určit, zda je coin v trendu, pohybuje se v pásmu, je přetažený, nebo se blíží k důležité úrovni supportu či rezistence.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretace |
|---|---|---|---|
| SMA50 | CZK4.06 | Medvědí | SAVE se obchoduje pod 50denním průměrem. |
| SMA200 | CZK3.39 | Býčí | SAVE zůstává nad dlouhodobou trendovou linií. |
| EMA50 | CZK3.85 | Medvědí | SAVE se obchoduje pod 50denním exponenciálním průměrem, což oslabuje nedávný trend. |
| EMA200 | CZK3.63 | Býčí | SAVE je nad 200denním exponenciálním průměrem, což udržuje dlouhodobější strukturu konstruktivní. |
| RSI (14) | 20.58 | Přeprodané | RSI (14) je stlačené na 20.58, což naznačuje, že sestupné momentum se může vyčerpávat. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Přeprodané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, což ukazuje, že momentum se tlačí blízko svého nedávného spodního extrému. |
| MACD | -0.003488 | Medvědí | MACD je pod svou signální linií. |
| ATR | 0.4936% | Klidné | Volatilita je pod svým 180denním mediánem. |
| VWMA | CZK3.79 | Medvědí | Cena je pod objemově váženým průměrem. |
| Commodity Channel Index (20) | -172.98 | Medvědí | CCI (20) je slabé na -172.98, což ukazuje, že cena se obchoduje výrazně pod svým nedávným průměrem. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | CZK-0.1878 | Medvědí | Awesome Oscillator je pod nulou na CZK-0.1878, což podporuje medvědí momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -99.82 | Přeprodané | Williams Percent Range (14) je blízko spodní části svého nedávného pásma na -99.82. |
| Bull Bear Power (13) | CZK-0.09905 | Medvědí | Bull Bear Power (13) je záporný na CZK-0.09905, což naznačuje, že prodávající kontrolují cenu vůči základně EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 5.21 | Přeprodané | Ultimate Oscillator je slabý na 5.21, což naznačuje, že sestupné momentum napříč více časovými rámci může být přetažené. |
| Hull Moving Average (9) | CZK3.64 | Býčí | SAVE se obchoduje nad Hull Moving Average (9), což podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | CZK3.82 | Medvědí | SAVE se obchoduje pod základní linií Ichimoku, což ukazuje na slabší strukturu. |
Za posledních 7 dní cena Save nejvíce pozitivně korelovala s cenou Sun Token (SUN), TRON (TRX), Cosmos (ATOM), Bitget Token (BGB) and Gnosis (GNO) a nejvíce negativně korelovala s cenou Stacks (STX), LayerZero (ZRO), Morpho (MORPHO), Midnight (NIGHT) and Sky (SKY).
| Název | Korelace |
|---|---|
| Sun Token | 0.926 |
| TRON | 0.834 |
| Cosmos | 0.762 |
| Bitget Token | 0.739 |
| Gnosis | 0.735 |
| Název | Korelace |
|---|---|
| Stacks | -0.802 |
| LayerZero | -0.795 |
| Morpho | -0.655 |
| Midnight | -0.620 |
| Sky | -0.594 |
Save má pozitivní korelaci s top 10 coiny podle tržní kapitalizace s cenou 0.336, bez Tether (USDT), a pozitivní korelaci s top 100 coiny podle tržní kapitalizace bez všech stablecoinů s cenou 0.322. Měny, které pozitivně korelují s Save, naznačují, že pohyb jedné z nich má statisticky významnou váhu pro vedení druhé stejným směrem. U měn, které negativně korelují s Save, by pohyb Save jedním směrem znamenal pohyb negativně korelovaného coinu opačným směrem.



