Aktuální nastavení je slabé nebo příliš rizikové na to, aby nyní bylo považováno za atraktivní nákup.
V aktuálním Klidný medvědí režimu je nejvhodnější přístup Zůstaňte defenzivní a čekejte na potvrzení. Trh je slabý bez panické volatility, což obvykle podporuje defenzivní přístup, vyhýbání se agresivním vstupům a čekání na jasnější důkazy obratu.
Úrovně supportu a rezistence pro SAFE(AnWang) zvýrazňují klíčové cenové zóny, kde jsou kupující a prodávající nejaktivnější. Tato sekce pomáhá identifikovat pravděpodobné oblasti průrazu, support při pullbacku, rezistenci shora a aktuální obchodní pásmo, abyste mohli vyhodnotit pokračování trendu, riziko obratu a krátkodobý směr ceny kryptoměny.
| Úroveň | Zóna | Síla |
|---|---|---|
| Support 1 | CZK38.72 - CZK39.71 | |
| Support 2 | CZK34.38 - CZK35.37 | |
| Support 3 | CZK29.91 - CZK33.09 | |
| Support 4 | CZK28.50 - CZK29.77 | |
| Rezistence 1 | CZK40.91 - CZK41.66 | |
| Rezistence 2 | CZK42.44 - CZK43.43 | |
| Rezistence 3 | CZK43.53 - CZK44.52 | |
| Rezistence 4 | CZK44.54 - CZK45.52 |
SAFE prorazí zónu rezistence na CZK40.91 - CZK41.66 a udrží se nad ní. To by posílilo scénář průrazu a přesunulo pozornost k CZK42.44 - CZK43.43.
SAFE ztratí zónu supportu na CZK38.72 - CZK39.71. To by oslabilo nastavení a otevřelo cestu směrem k CZK34.38 - CZK35.37.
SAFE se nadále obchoduje mezi CZK39.71 a CZK40.91. V takovém případě zůstávají aktivní podmínky obchodování v pásmu.
Technické indikátory pomáhají shrnout trend, momentum, volatilitu a klíčové cenové úrovně. Neměly by se používat izolovaně, ale mohou pomoci určit, zda je coin v trendu, pohybuje se v pásmu, je přetažený, nebo se blíží k důležité úrovni supportu či rezistence.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretace |
|---|---|---|---|
| SMA50 | CZK41.92 | Medvědí | SAFE se obchoduje pod 50denním průměrem. |
| SMA200 | CZK45.08 | Medvědí | SAFE zůstává pod dlouhodobou trendovou linií. |
| EMA50 | CZK43.09 | Medvědí | SAFE se obchoduje pod 50denním exponenciálním průměrem, což oslabuje nedávný trend. |
| EMA200 | CZK45.77 | Medvědí | SAFE je pod 200denním exponenciálním průměrem, což udržuje dlouhodobější strukturu pod tlakem. |
| RSI (14) | 32.87 | Neutrální | RSI (14) je na 32.87, což udržuje momentum ve vyváženém pásmu. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Přeprodané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, což ukazuje, že momentum se tlačí blízko svého nedávného spodního extrému. |
| MACD | -0.03613 | Medvědí | MACD je pod svou signální linií. |
| ATR | 1.86% | Klidné | Volatilita je pod svým 180denním mediánem. |
| VWMA | CZK46.53 | Medvědí | Cena je pod objemově váženým průměrem. |
| Commodity Channel Index (20) | -113.54 | Medvědí | CCI (20) je slabé na -113.54, což ukazuje, že cena se obchoduje výrazně pod svým nedávným průměrem. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | CZK-3.50 | Medvědí | Awesome Oscillator je pod nulou na CZK-3.50, což podporuje medvědí momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -100.00 | Přeprodané | Williams Percent Range (14) je blízko spodní části svého nedávného pásma na -100.00. |
| Bull Bear Power (13) | CZK-2.49 | Medvědí | Bull Bear Power (13) je záporný na CZK-2.49, což naznačuje, že prodávající kontrolují cenu vůči základně EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 15.07 | Přeprodané | Ultimate Oscillator je slabý na 15.07, což naznačuje, že sestupné momentum napříč více časovými rámci může být přetažené. |
| Hull Moving Average (9) | CZK40.37 | Býčí | SAFE se obchoduje nad Hull Moving Average (9), což podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | CZK45.94 | Medvědí | SAFE se obchoduje pod základní linií Ichimoku, což ukazuje na slabší strukturu. |
Za posledních 7 dní cena SAFE(AnWang) nejvíce pozitivně korelovala s cenou Decred (DCR), Quant (QNT), Sun Token (SUN), Raydium (RAY) and Pump.fun (PUMP) a nejvíce negativně korelovala s cenou Basic Attention Token (BAT), Beldex (BDX), Stacks (STX), Tezos (XTZ) and Injective (INJ).
| Název | Korelace |
|---|---|
| Decred | 0.942 |
| Quant | 0.800 |
| Sun Token | 0.794 |
| Raydium | 0.794 |
| Pump.fun | 0.781 |
| Název | Korelace |
|---|---|
| Basic Attention Token | -0.936 |
| Beldex | -0.912 |
| Stacks | -0.835 |
| Tezos | -0.782 |
| Injective | -0.765 |
SAFE(AnWang) má negativní korelaci s top 10 coiny podle tržní kapitalizace s cenou -0.029, bez Tether (USDT), a pozitivní korelaci s top 100 coiny podle tržní kapitalizace bez všech stablecoinů s cenou 0.137. Měny, které pozitivně korelují s SAFE(AnWang), naznačují, že pohyb jedné z nich má statisticky významnou váhu pro vedení druhé stejným směrem. U měn, které negativně korelují s SAFE(AnWang), by pohyb SAFE(AnWang) jedním směrem znamenal pohyb negativně korelovaného coinu opačným směrem.



