Nastavení má mírně pozitivní bias, ale poměr výnosu k riziku není dostatečně čistý pro agresivní postup.
V aktuálním Klidný do strany režimu je nejvhodnější přístup Obchodování v pásmu / návrat k průměru. Trh je vyvážený a relativně klidný, což zpravidla odměňuje návrat k průměru a obchodování v pásmu více než honění průrazů.
Úrovně supportu a rezistence pro Oncology Network zvýrazňují klíčové cenové zóny, kde jsou kupující a prodávající nejaktivnější. Tato sekce pomáhá identifikovat pravděpodobné oblasti průrazu, support při pullbacku, rezistenci shora a aktuální obchodní pásmo, abyste mohli vyhodnotit pokračování trendu, riziko obratu a krátkodobý směr ceny kryptoměny.
| Úroveň | Zóna | Síla |
|---|---|---|
| Support 1 | CZK0.0001775 - CZK0.0001788 | |
| Support 2 | CZK0.0001694 - CZK0.0001707 | |
| Support 3 | CZK0.0001499 - CZK0.0001526 | |
| Support 4 | CZK0.0001449 - CZK0.0001469 | |
| Rezistence 1 | CZK0.0001895 - CZK0.0001908 | |
| Rezistence 2 | CZK0.0001960 - CZK0.0001973 | |
| Rezistence 3 | CZK0.0002453 - CZK0.0002466 | |
| Rezistence 4 | CZK0.003414 - CZK0.003415 |
ONC prorazí zónu rezistence na CZK0.0001895 - CZK0.0001908 a udrží se nad ní. To by posílilo scénář průrazu a přesunulo pozornost k CZK0.0001960 - CZK0.0001973.
ONC ztratí zónu supportu na CZK0.0001775 - CZK0.0001788. To by oslabilo nastavení a otevřelo cestu směrem k CZK0.0001694 - CZK0.0001707.
ONC se nadále obchoduje mezi CZK0.0001788 a CZK0.0001895. V takovém případě zůstávají aktivní podmínky obchodování v pásmu.
Technické indikátory pomáhají shrnout trend, momentum, volatilitu a klíčové cenové úrovně. Neměly by se používat izolovaně, ale mohou pomoci určit, zda je coin v trendu, pohybuje se v pásmu, je přetažený, nebo se blíží k důležité úrovni supportu či rezistence.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretace |
|---|---|---|---|
| SMA50 | CZK0.0001833 | Medvědí | ONC se obchoduje pod 50denním průměrem. |
| SMA200 | CZK0.0001580 | Býčí | ONC zůstává nad dlouhodobou trendovou linií. |
| EMA50 | CZK0.0001815 | Medvědí | ONC se obchoduje pod 50denním exponenciálním průměrem, což oslabuje nedávný trend. |
| EMA200 | CZK0.0007067 | Medvědí | ONC je pod 200denním exponenciálním průměrem, což udržuje dlouhodobější strukturu pod tlakem. |
| RSI (14) | 34.52 | Neutrální | RSI (14) je na 34.52, což udržuje momentum ve vyváženém pásmu. |
| Stoch RSI (14) | 20.68 | Neutrální | Stoch RSI (14) je na 20.68, což naznačuje, že momentum je aktivní, ale zatím není extrémní. |
| MACD | -6.929e-8 | Medvědí | MACD je pod svou signální linií. |
| ATR | 0.7333% | Klidné | Volatilita je pod svým 180denním mediánem. |
| VWMA | CZK0.0001833 | Medvědí | Cena je pod objemově váženým průměrem. |
| Commodity Channel Index (20) | -53.62 | Neutrální | CCI (20) je na -53.62, což udržuje cenu relativně blízko jejího nedávného průměru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | CZK-0.000006262 | Medvědí | Awesome Oscillator je pod nulou na CZK-0.000006262, což podporuje medvědí momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -80.33 | Přeprodané | Williams Percent Range (14) je blízko spodní části svého nedávného pásma na -80.33. |
| Bull Bear Power (13) | CZK-0.000001294 | Medvědí | Bull Bear Power (13) je záporný na CZK-0.000001294, což naznačuje, že prodávající kontrolují cenu vůči základně EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 6.74 | Přeprodané | Ultimate Oscillator je slabý na 6.74, což naznačuje, že sestupné momentum napříč více časovými rámci může být přetažené. |
| Hull Moving Average (9) | CZK0.0001805 | Medvědí | ONC se obchoduje pod Hull Moving Average (9), což oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | CZK0.0001842 | Medvědí | ONC se obchoduje pod základní linií Ichimoku, což ukazuje na slabší strukturu. |
Za posledních 7 dní cena Oncology Network nejvíce pozitivně korelovala s cenou Celestia (TIA), Injective (INJ), Hedera Hashgraph (HBAR), Avalanche (AVAX) and LayerZero (ZRO) a nejvíce negativně korelovala s cenou Dash (DASH), Beldex (BDX), Convex Finance (CVX), JUST (JST) and Bonk (BONK).
| Název | Korelace |
|---|---|
| Celestia | 0.889 |
| Injective | 0.872 |
| Hedera Hashgraph | 0.864 |
| Avalanche | 0.857 |
| LayerZero | 0.838 |
| Název | Korelace |
|---|---|
| Dash | -0.461 |
| Beldex | -0.430 |
| Convex Finance | -0.181 |
| JUST | -0.157 |
| Bonk | -0.076 |
Oncology Network má pozitivní korelaci s top 10 coiny podle tržní kapitalizace s cenou 0.693, bez Tether (USDT), a pozitivní korelaci s top 100 coiny podle tržní kapitalizace bez všech stablecoinů s cenou 0.577. Měny, které pozitivně korelují s Oncology Network, naznačují, že pohyb jedné z nich má statisticky významnou váhu pro vedení druhé stejným směrem. U měn, které negativně korelují s Oncology Network, by pohyb Oncology Network jedním směrem znamenal pohyb negativně korelovaného coinu opačným směrem.



