Graf je nyní poměrně vyvážený, takže čekání na silnější potvrzení stále dává smysl.
V aktuálním Klidný do strany režimu je nejvhodnější přístup Obchodování v pásmu / návrat k průměru. Trh je vyvážený a relativně klidný, což zpravidla odměňuje návrat k průměru a obchodování v pásmu více než honění průrazů.
Úrovně supportu a rezistence pro FARM2 zvýrazňují klíčové cenové zóny, kde jsou kupující a prodávající nejaktivnější. Tato sekce pomáhá identifikovat pravděpodobné oblasti průrazu, support při pullbacku, rezistenci shora a aktuální obchodní pásmo, abyste mohli vyhodnotit pokračování trendu, riziko obratu a krátkodobý směr ceny kryptoměny.
| Úroveň | Zóna | Síla |
|---|---|---|
| Support 1 | CZK0.0001974 - CZK0.0002052 | |
| Support 2 | CZK0.0001894 - CZK0.0001949 | |
| Support 3 | CZK0.0001740 - CZK0.0001867 | |
| Support 4 | CZK0.0001679 - CZK0.0001733 | |
| Rezistence 1 | CZK0.0002096 - CZK0.0002150 | |
| Rezistence 2 | CZK0.0002155 - CZK0.0002239 | |
| Rezistence 3 | CZK0.0002258 - CZK0.0002317 | |
| Rezistence 4 | CZK0.0002340 - CZK0.0002394 |
FARM2 prorazí zónu rezistence na CZK0.0002096 - CZK0.0002150 a udrží se nad ní. To by posílilo scénář průrazu a přesunulo pozornost k CZK0.0002155 - CZK0.0002239.
FARM2 ztratí zónu supportu na CZK0.0001974 - CZK0.0002052. To by oslabilo nastavení a otevřelo cestu směrem k CZK0.0001894 - CZK0.0001949.
FARM2 se nadále obchoduje mezi CZK0.0002052 a CZK0.0002096. V takovém případě zůstávají aktivní podmínky obchodování v pásmu.
Technické indikátory pomáhají shrnout trend, momentum, volatilitu a klíčové cenové úrovně. Neměly by se používat izolovaně, ale mohou pomoci určit, zda je coin v trendu, pohybuje se v pásmu, je přetažený, nebo se blíží k důležité úrovni supportu či rezistence.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretace |
|---|---|---|---|
| SMA50 | CZK0.0001997 | Býčí | FARM2 se obchoduje nad 50denním průměrem. |
| SMA200 | CZK0.0002027 | Býčí | FARM2 zůstává nad dlouhodobou trendovou linií. |
| EMA50 | CZK0.0002002 | Býčí | FARM2 se drží nad 50denním exponenciálním průměrem, což podporuje nedávný trend. |
| EMA200 | CZK0.0003930 | Medvědí | FARM2 je pod 200denním exponenciálním průměrem, což udržuje dlouhodobější strukturu pod tlakem. |
| RSI (14) | 59.99 | Neutrální | RSI (14) je na 59.99, což udržuje momentum ve vyváženém pásmu. |
| Stoch RSI (14) | 75.73 | Neutrální | Stoch RSI (14) je na 75.73, což naznačuje, že momentum je aktivní, ale zatím není extrémní. |
| MACD | 0.0₆2563 | Býčí | MACD je nad svou signální linií. |
| ATR | 2.63% | Klidné | Volatilita je pod svým 180denním mediánem. |
| VWMA | CZK0.0002056 | Býčí | Cena je nad objemově váženým průměrem. |
| Commodity Channel Index (20) | 60.01 | Neutrální | CCI (20) je na 60.01, což udržuje cenu relativně blízko jejího nedávného průměru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | CZK0.00001951 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na CZK0.00001951, což podporuje býčí momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -20.68 | Neutrální | Williams Percent Range (14) je na -20.68, což drží cenu uprostřed jejího nedávného pásma. |
| Bull Bear Power (13) | CZK0.0₅3443 | Býčí | Bull Bear Power (13) je kladný na CZK0.0₅3443, což naznačuje, že kupující kontrolují cenu vůči základně EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 69.60 | Neutrální | Ultimate Oscillator je na 69.60, což naznačuje, že momentum je vyvážené napříč jeho krátkým, středním a dlouhým oknem. |
| Hull Moving Average (9) | CZK0.0002128 | Medvědí | FARM2 se obchoduje pod Hull Moving Average (9), což oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | CZK0.0001912 | Býčí | FARM2 se obchoduje nad základní linií Ichimoku, což podporuje býčí strukturu. |
Za posledních 7 dní cena FARM2 nejvíce pozitivně korelovala s cenou Canton (CC), Decred (DCR), Sky (SKY), Dash (DASH) and OKB (OKB) a nejvíce negativně korelovala s cenou APENFT (NFT), Stacks (STX), Jupiter (JUP), Tezos (XTZ) and Hedera Hashgraph (HBAR).
| Název | Korelace |
|---|---|
| Canton | 0.679 |
| Decred | 0.551 |
| Sky | 0.454 |
| Dash | 0.451 |
| OKB | 0.387 |
| Název | Korelace |
|---|---|
| APENFT | -0.595 |
| Stacks | -0.584 |
| Jupiter | -0.534 |
| Tezos | -0.506 |
| Hedera Hashgraph | -0.490 |
FARM2 má negativní korelaci s top 10 coiny podle tržní kapitalizace s cenou -0.273, bez Tether (USDT), a negativní korelaci s top 100 coiny podle tržní kapitalizace bez všech stablecoinů s cenou -0.124. Měny, které pozitivně korelují s FARM2, naznačují, že pohyb jedné z nich má statisticky významnou váhu pro vedení druhé stejným směrem. U měn, které negativně korelují s FARM2, by pohyb FARM2 jedním směrem znamenal pohyb negativně korelovaného coinu opačným směrem.



