Изображение на PREDIC
PREDICPredicTools
€0.0002516
0.12%
1D

Ценова графика на PredicTools

test
24ч диапазон
€0.0002516€0.0002516
52-седмичен диапазон
€0.0002515€0.006138
Диапазон ATH и ATL
€0.0002515€0.006138
Пазарна капитализация
#
€0.00
Разредена пазарна капитализация
€251,568
Обем за 24 ч.
#
€0.00
ATH
€0.006138 (-95.90%)
Дата на ATH
Jan 16, 2026
Стартова цена
€0.0002515
Най-ниска стойност за всички времена
€0.0002515
Дата на ATL
Jan 29, 2026
Дата на пускане
-
Циркулиращо предлагане
-
Общо предлагане
1.00B
Макс. предлагане
1.00B
PredicTools Историческо представяне на цената
Промяна1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Изображение на PREDIC
Изображение на USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Изображение на PREDIC
Изображение на BTC
PREDIC/BTC
-0.19%
1.37%
-2.59%
-18.87%
-22.60%
--
--
--
-93.15%
Изображение на PREDIC
Изображение на ETH
PREDIC/ETH
-0.11%
2.13%
-0.62%
-22.48%
-35.13%
--
--
--
-92.28%
Изображение на PREDIC
Изображение на USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

Цената на PredicTools в US dollar се е се повиши с 0.00% през последния 1 месец. PREDIC е надолу -22.48% спрямо Ethereum и надолу -18.87% спрямо Bitcoin през последния 1 месец.

Sentiment
neutral
0255075100
Оценката на сентимента отразява текущите нагласи на инвеститорите
Fear & Greed Index
 
0255075100
Индексът Страх и алчност измерва емоционалните нагласи, които движат пазара
5-дневна прогноза
0.00%

Цена и представяне

През последните 24 часа цената на PREDIC се промени с 0.00% и в момента се движи нагоре, при цена от €0.0002516.

PredicTools показа волатилност от 0.0₁₂1316% (много ниска) през последните 30 дни. Волатилността е статистическа мярка, която се използва за определяне на риска на даден актив. Като цяло, колкото по-висока е волатилността, толкова по-рисковано е да се инвестира в актива. Волатилност под 1% е много ниска, 1–2% ниска, 2–5% средна, 5–10% висока, 10–20% много висока, а над 20% изключително висока.

Най-високата цена, регистрирана някога за PredicTools, беше €0.006138, достигната на Jan 16, 2026. Обратно, най-ниската регистрирана цена беше €0.0002515, достигната на Jan 29, 2026.

В момента 0.00% от общото предлагане на PredicTools е в обращение, което възлиза на 0 токена от общо предлагане от 1,000,000,000.

Пазарна капитализация и обем

Текущата пазарна капитализация на PredicTools е €0.00, което го поставя на 0 място сред всички криптовалути.

Пазарната капитализация на PredicTools от €0.00 представлява 0.00% от общия пазар на криптовалути.

През последните 24 часа PREDIC регистрира търговски обем от €0.00, което го поставя на 0 място сред всички криптовалути.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Инвестиции и пазарен тренд

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

Ако бяхте инвестирали $1,000 в PREDIC, когато за първи път започна да се търгува на Jan 16, 2026, инвестицията ви сега би струвала приблизително $57.00, което представлява -94% загуба.

През последните 30 дни PREDIC е имал -1 зелени дни и 31 червени дни, което показва отрицателен ценови тренд.

Въз основа на технически индикатори като Индекса на относителната сила (RSI), PREDIC в момента има RSI стойност от 26.10, което показва, че е свръхпродаден.
Проследяване на цени на криптовалути от CoinCheckup
Следете над 40 000 крипто цени в реално време с лекота.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Оценки
Изображение на мобилното приложение