Obrázok Uniswap V2 (Base)

Uniswap V2 (Base)

Uniswap V2 (Base) Recenzia, zoznam kryptomien a objem

About Uniswap V2 (Base)

Uniswap V2 (Base) stands as a foundational pillar within the decentralized finance (DeFi) landscape, celebrated for its pioneering Automated Market Maker (AMM) model. This platform distinguishes itself by offering unparalleled access to a vast selection of cryptocurrency pairs, enabling users to trade directly from their digital wallets without intermediaries. Operating on the high-performance Base network, it provides a highly efficient, cost-effective, and swift trading experience. Its robust design ensures deep liquidity and broad market exposure, making it an essential component of the DeFi ecosystem for both new users exploring decentralized trading and experienced participants seeking autonomy and a diverse asset range.

Why traders choose Uniswap V2 (Base)

  • Permissionless Access
    Trade directly from your wallet with no KYC requirements. Enjoy complete financial freedom.
  • Expansive Token Selection
    Discover hundreds of unique cryptocurrencies, from established assets to emerging altcoins.
  • Optimized on Base Network
    Benefit from significantly lower transaction fees and faster settlement times on the Base blockchain.
  • True Decentralized Control
    Maintain full custody of your assets. Your funds remain in your wallet, always under your control.
Kľúčové fakty
2020
Spustené
1.09M
Denný objem obchodovania
Fiat a stablecoiny na Uniswap V2 (Base)
Uniswap V2 (Base) podporuje rôzne stablecoiny vrátane USD Coin, Bridged USDC (Base), L2 Standard Bridged USDT (Base) a Anzen Finance (USDZ). USD Coin je najpopulárnejší stablecoin na burze Uniswap V2 (Base) a za posledných 24 hodín zaznamenal objem obchodovania €15.93B.
Stablecoiny
Obrázok Uniswap V2 (Base)
Uniswap V2 (Base)

Webová stránka
Navštíviť web
Sociálne siete

Investície do kryptomien sú rizikové a vysoko volatilné. Môže sa uplatniť daň. Oboznámte sa s rizikami tu.
Uniswap V2 (Base) Prehľad trhu
Objem obchodovania za 24 h€946,677
Poradie burzy#143
Zalístované kryptomeny459
Fiat meny0
Stablecoiny4
Trhový podiel0.00%
Rozdelenie aktív
test
S objemom obchodovania €946,677 a trhovým podielom 0% je Uniswap V2 (Base) momentálne na 143. mieste v rebríčku všetkých kryptomenových búrz. Uniswap V2 (Base) momentálne uvádza 459 kryptomien, 4 stablecoinov a 0 fiat mien.
Trhy
KryptoPárCenaZmena
Objem za 24 h
Objem %Stav
Obrázok TIBBIR/VIRTUAL
Ribbita by VirtualsTIBBIR/VIRTUALVIRTUAL0.346611.16%€249,55526.361%
Obrázok NPC/WETH
Non-Playable CoinNPC/WETHWETH0.0₅90656.77%€102,45810.823%
Obrázok VIRTUAL/WETH
Virtuals ProtocolVIRTUAL/WETHWETH0.00025753.30%€71,8697.592%
Obrázok FREN PET/WETH
Fren PetFREN PET/WETHWETH0.00181917.07%€67,8177.164%
Obrázok WETH/USDC
wETHWETH/USDCUSDC2,660.903.06%€62,9236.647%
Obrázok MIGGLES/WETH
Mr MigglesMIGGLES/WETHWETH0.0₆925814.57%€46,2574.886%
Obrázok KEYCAT/WETH
Keyboard CatKEYCAT/WETHWETH0.0₆2246-1.36%€44,8224.735%
Obrázok SR/VIRTUAL
Strike RobotSR/VIRTUALVIRTUAL0.00189927.57%€34,9683.694%
Obrázok ZUZALU/WETH
zuzaluZUZALU/WETHWETH0.0₁₂5743-0.00%€31,3053.307%
Obrázok ETHY/VIRTUAL
Ethy AIETHY/VIRTUALVIRTUAL0.001601-1.28%€23,8442.519%
Kryptomenová burza Uniswap V2 (Base) zaznamenala za posledných 24 hodín objem obchodovania €946,677. TIBBIR/VIRTUAL je momentálne najaktívnejší obchodný pár na burze Uniswap V2 (Base) a za posledných 24 hodín dosiahol objem obchodovania €249,555. Najväčším rastúcim aktívom na burze Uniswap V2 (Base) je dnes RECORD/WETH, ktorý za deň vzrástol o 41.83%. Najhoršie sa momentálne na burze Uniswap V2 (Base) darí páru BOLT/WETH, ktorý zaznamenal pokles o -24.03%. Na burze Uniswap V2 (Base) môžete momentálne obchodovať 521 obchodných párov na 41 trhoch.
Sledovač cien kryptomien CoinCheckup
Jednoducho sledujte viac ako 40 000 cien kryptomien v reálnom čase.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Hodnotení
Obrázok mobilnej aplikácie