Obraz 9inch (Ethereum)

9inch (Ethereum)

9inch (Ethereum) Recenzja, lista kryptowalut i wolumen

About 9inch (Ethereum)

9inch (Ethereum) has become a prominent platform within the digital asset space, distinguished by its robust infrastructure and commitment to a streamlined trading experience. It is recognized for its focused approach to the Ethereum ecosystem, providing a secure and efficient environment for digital asset transactions. The platform stands out through its innovative features, including integrated NFT functionalities and rewarding staking opportunities, creating a comprehensive ecosystem. This blend of specialized offerings and user-centric design makes 9inch (Ethereum) valuable for both seasoned cryptocurrency enthusiasts and those new to the digital asset journey.

Why traders choose 9inch (Ethereum)

  • Dedicated Ethereum Ecosystem
    Specializing in the Ethereum network, it provides tailored access to a vast array of ERC-20 tokens and assets.
  • Competitive Fee Structure
    Benefit from exceptionally low trading fees, maximizing your returns on every transaction.
  • Integrated NFT Functionality
    Seamlessly explore, trade, and manage unique digital collectibles directly within the exchange.
  • Rewarding Staking Programs
    Earn passive income by participating in various staking opportunities for popular cryptocurrencies.
Kluczowe fakty
2023
Uruchomiono
208.61
Dzienny wolumen obrotu
Fiat i stablecoiny na 9inch (Ethereum)
9inch (Ethereum) obsługuje różne stablecoiny, w tym USD Coin i Multi-Collateral Dai. USD Coin to najpopularniejszy stablecoin na 9inch (Ethereum), który odnotował zł42.43B wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin.
Stablecoiny
Obraz 9inch (Ethereum)
9inch (Ethereum)

Strona internetowa
Odwiedź stronę
Media społecznościowe

Inwestycje w kryptowaluty są ryzykowne i bardzo zmienne. Może obowiązywać podatek. Zapoznaj się z ryzykiem tutaj.
9inch (Ethereum) Przegląd rynku
24-godzinny wolumen obrotuzł817.29
Ranking giełdy#247
Notowane kryptowaluty10
Waluty fiat0
Stablecoiny2
Udział w rynku0.00%
Dystrybucja aktywów
test
Z wolumenem obrotu na poziomie zł817.29 i udziałem w rynku wynoszącym 0%, 9inch (Ethereum) zajmuje obecnie 247 miejsce wśród wszystkich giełd kryptowalut. 9inch (Ethereum) obecnie notuje 10 kryptowalut, 2 stablecoinów i 0 walut fiat.
Rynki
KryptoParaKursZmiana
Wolumen 24 godz.
Wolumen %Status
Obraz WPLS/WETH
Wrapped PulseWPLS/WETHWETH0.0₈35650.22%zł421.8251.613%
Obraz HEX/WETH
HEXHEX/WETHWETH0.0₆2438-8.02%zł291.4535.661%
Obraz DAI/WETH
Multi-Collateral DaiDAI/WETHWETH0.00041791.45%zł86.2110.548%
Obraz USDC/HEX
USD CoinUSDC/HEXHEX1,679.279.38%zł11.301.382%
Obraz SHIB/PEPE
Shiba InuSHIB/PEPEPEPE1.10-2.46%zł6.500.796%
Obraz BEN/WETH
BENCOINBEN/WETHWETH0.0₁₁23501.37%zł0.000.000%
Obraz DBI/WETH
Don't Buy InuDBI/WETHWETH0.0₇2458-1.28%zł0.000.000%
Obraz PEPE/WETH
Pepe CoinPEPE/WETHWETH0.0₈18704.13%zł0.000.000%
Obraz TRUMP/WETH
MAGATRUMP/WETHWETH0.0₅9956-2.30%zł0.000.000%
Giełda kryptowalut 9inch (Ethereum) odnotowała zł817.29 wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin. HEX/WETH jest obecnie najaktywniejszą parą handlową na 9inch (Ethereum) i osiągnęła zł291.45 wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin. Największym zwycięzcą na 9inch (Ethereum) jest dziś USDC/HEX, który wzrósł w ciągu dnia o 9.38%. Najsłabiej radzącą sobie parą na 9inch (Ethereum) jest obecnie HEX/WETH, która odnotowała spadek o -8.02%. Na 9inch (Ethereum) możesz obecnie handlować 9 parami handlowymi na 5 rynkach.
Tracker kursów kryptowalut CoinCheckupu
Łatwo śledź ponad 40 000 kursów krypto w czasie rzeczywistym.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Oceny
Obraz aplikacji mobilnej