| Bieżący kurs | zł288.95M |
|---|---|
| Prognoza kursu | zł224.55M (-22.29%) |
| Zielone dni | 27 / 30 (90%) |
| 50-dniowa SMA | zł25.78M |
| 200-dniowa SMA | zł6.44M |
| Zmienność | 268.99% (Ekstremalnie wysoka) |
| Indeks strachu i chciwości | 71 (Greed) |
| Sentyment | neutral |
| 14-dniowy RSI | 91.60 (Wykupiony) |
| Okres | Wartość | Sygnał |
|---|---|---|
| SMA 3 | zł303.00M | SPRZEDAJ |
| SMA 5 | zł245.66M | KUP |
| SMA 10 | zł127.47M | KUP |
| SMA 21 | zł61.37M | KUP |
| SMA 50 | zł25.78M | KUP |
| SMA 100 | zł12.89M | KUP |
| SMA 200 | zł6.44M | KUP |
| Okres | Wartość | Sygnał |
|---|---|---|
| EMA 3 | zł280.69M | KUP |
| EMA 5 | zł243.51M | KUP |
| EMA 10 | zł170.51M | KUP |
| EMA 21 | zł99.61M | KUP |
| EMA 50 | zł47.07M | KUP |
| EMA 100 | zł24.62M | KUP |
| EMA 200 | zł12.59M | KUP |
| Okres | Wartość | Sygnał |
|---|---|---|
| SMA 21 | zł29.10M | KUP |
| SMA 50 | zł12.22M | KUP |
| SMA 100 | zł6.11M | KUP |
| Okres | Wartość | Sygnał |
|---|---|---|
| EMA 21 | zł52.81M | KUP |
| EMA 50 | zł23.45M | KUP |
| EMA 100 | zł11.97M | KUP |
Oscylator to narzędzie analizy technicznej, które tworzy górne i dolne pasma między dwiema skrajnymi wartościami, a następnie buduje wskaźnik trendu, który waha się w tych granicach. Traderzy używają wskaźnika trendu do wykrywania krótkoterminowych warunków wykupienia lub wyprzedania.
| Okres | Wartość | Sygnał |
|---|---|---|
| RSI (14) | 91.60 | SPRZEDAJ |
| Stoch RSI (14) | 59.85 | NEUTRALNY |
| Stochastic Fast (14) | 93.20 | SPRZEDAJ |
| Commodity Channel Index (20) | 174.83 | SPRZEDAJ |
| Average Directional Index (14) | 88.08 | KUP |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 46.83M | NEUTRALNY |
| Momentum (10) | 71.23M | NEUTRALNY |
| MACD (12, 26) | 9.13M | NEUTRALNY |
| Williams Percent Range (14) | -6.80 | SPRZEDAJ |
| Bull Bear Power (13) | 76.13M | NEUTRALNY |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 92.52 | SPRZEDAJ |
| VWMA (10) | 74.48M | SPRZEDAJ |
| Hull Moving Average (9) | 86.93M | SPRZEDAJ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 39.90M | NEUTRALNY |
Na podstawie dzisiejszego klasycznego punktu pivot (P1) o wartości zł290.32M, Wrapped Metis ma poziomy wsparcia na zł270.61M, zł252.28M oraz najsilniejszy na zł232.57M. Podobnie poziomy oporu Wrapped Metis znajdują się na zł308.66M, zł328.37M i zł346.70M.
| # | Kurs | Siła |
|---|---|---|
| S1 | zł270.61M | |
| S2 | zł252.28M | |
| S3 | zł232.57M |
| # | Kurs | Siła |
|---|---|---|
| R1 | zł308.66M | |
| R2 | zł328.37M | |
| R3 | zł346.70M |
Nasze prognozy opierają się na danych historycznych, wskaźnikach technicznych i sentymencie rynkowym. Chociaż dostarczają wskazówek co do kierunku, rzeczywiste kursy mogą się różnić z powodu nieprzewidzianych wydarzeń rynkowych.
Korzystamy z szerokiego zestawu narzędzi, w tym SMA, EMA, RSI, MACD, oscylatorów stochastycznych i punktów pivot, aby generować wiarygodne prognozy kursu.
Średnie kroczące, takie jak 50-dniowe i 200-dniowe SMA, pomagają wygładzać dane kursowe i identyfikować trendy. Kurs powyżej tych średnich często sygnalizuje bycze momentum.
Prognozy kursu WMETIS aktualizują się codziennie, ponieważ opierają się na danych w czasie rzeczywistym. Gdy zmieniają się warunki rynkowe (np. ruchy kursu, wolumen obrotu lub zmiany wskaźników technicznych), model dostosowuje swoją prognozę, aby odzwierciedlić najnowsze trendy i sentyment. Dzięki temu prognozy pozostają aktualne i trafne na szybko zmieniającym się rynku krypto.
Strona udostępnia dzienne i miesięczne szacunki ROI, etykiety bycze/niedźwiedzie, analizę techniczną oraz kalkulator inwestycyjny, aby pomóc w planowaniu strategii long lub short. Należy jednak podchodzić do naszych danych prognostycznych (i wszelkich danych prognostycznych w ogóle) z dużą ostrożnością. Przewidywanie kursów rynkowych jest notorycznie trudne i żadnego modelu nie należy traktować jako nieomylnego.



